یکشنبه 16 بهمن 1390

گوشه و کنار پلاس

   نوشته شده توسط: منصوره مرگان ازغدی    


*گفته می شود مهدی  خزغلی  (بخوانید دکتر خزعلی)  با دو نفر  دیگر از زندانیان سیاسی در زندان انفرادی به سر می برند!! (حالا چطور اسم این سلول سه نفره! میشه انفرادی؟ بماند!)

ایشان از داخل زندان برای خودش پروفایل گوگل پلاس ساخته و از آنجا آپدیت می شود.

Read More


در پلاس شنیده شده است که مهدی خزعلی مدتی طولانی نزدیک یک ماه است که اعتصاب غذا  کرده و نان سنگک از گلوش پایین نمی رود و دستور نان لواش طرد و نازک را داده است.

ایشان هر روز یک پوستر در پروفایل گوگل پلاسش می زند و تعداد روز های اعتصاب غذایش را در گوگل پلاس به همه یاداوری می کند تا آب خوش از گلوی به قول خودش "عرزشی ها" پایین نرود.

منابع مطلع اعلام کردند، چند روز پیش  مهدی خزعلی در پروفایلش ملت شهید پرور را به شرکت در تجمع سبز 25 بهمن دعوت کرده است.

به او بپیوندید ...


* گفته می شود در پی اعلام همگانی تجمع وحدت آفرین!! مجدد بی شماران در 25 بهمن 1390؛ تعداد کم شماری از این بیشماران که حاضر به خط افکندن حیثیت خود نیستند، در گوگل پلاس اعلام کرده اند که این فراخوان توسط نیروهای نفوذی نظام در جریان سبز به راه افناده، و به منظور شناسایی نیروهای انقلابی! سبز می باشد.


* گروهی از فعالین سیاسی شبکه های اجتماعی، فراخوان دیگری برای تجمع بیشماران سبز در روز 31 بهمن 1390 داده اند.


*شنیده شده است که گوگل در یک اقدام خودجوش، لینک پستی سیاسی ضد انقلاب اسلامی ایران از پروفایل مستقل! مهدی خزعلی را که تنها 8 پلاس خورده بود و سه نفر آن را بازنشر کرده بودند، به پستهای هات این شبکه اجتماعی فرستاده است، در حالیکه پستهایی از فعالین حامی انقلاب ایران را که تا 260 پلاس و 150 باز نشر داشته است، هات نکرده است.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات