امام خامنه ای: ما امروز صد سند غیر قابل خدشه در اختیار داریم كه نشان میدهد دولت آمریكا پشت سر ترورها و تروریستهائى بوده است كه در ایران یا در منطقه واقع شده است. ما با این صد سند، آبروى آمریكا را در دنیا خواهیم برد؛ آبروى این مدعیان حقوق بشر و مبارزه‌ى با تروریسم را در دنیا پیش افكار عمومى خواهیم ریخت؛ اگرچه امروز هم آبروئى ندارند.
 

سرخ پوستانش هرگز تجاوز به سرزمینشان را فراموش نخواهند کرد و سیاهانش همواره شعله های کینه و نفرت اربابان را که خانه هایشان را می سوزاند به یاد دارند.

هنوز داغ ننگ جنایات ویتنام بر پیشانی رهبرانش است، و انگشتان خون آلود بریده نوجوان افغانی در جیب لباس نظامی سرباز آمریکایی، شهادت می دهد بر جنایات این نظام خونخوار سرمایه پرست!


 

 "زندگی کوتاه است، اما خاطره آن طولانی است. برای بسیاری روزی که اولین بمب اتم بر زمین فرود آمد، هنوز زنده است، به روشنی نور انفجاری که آسمان را سفید کرد و تاریکی باران سیاهی که بعد از آن بارید."

چه کسی می تواند رنج ناتمام کودکان هیولایی ناشی از جنایاتش را بکاهد

و درد بی پدری فرزندی را که پدرش بر بلندای خلیج فارس به آتش هوس سرمایه پرستان قدرت طلب سوخت، بیان کند؟

 اکنون بیدار شده اند مردم آمریکا و قد علم کرده اند مقابل این ظلم و بدنامی که دولتشان برایشان به ارمغان آورده ...

بیداری اسلامی و صدای مرگ بر آمریکای سراسر دنیا، مردم آمریکا را لرزانده و وجدان ها بیدار شده اند.

 که روح الله به درستی گفت : "ما مى خواهیم بفهمانیم به خود ملّت آمریكا كه نسبت به ملّت آمریكا این ها چه كردند تا حالا، این ها چه جنایاتى كردند كه ملّت آمریكا را هم از نظر مردم دارند از بین مى برند، این ها چقدر به خود آمریكا لطمه وارد كردند، لطمه حیثیتى ."

پس می نویسیم با قلمی که خداوند مقدسش داشت و به آن سوگند خورد...

می نویسیم تا واگویه کنیم یک به یک، اسناد جنایات این شیطان بزرگ را ...

می نویسیم همه با هم : "این سند جنایت آمریکاست"

 شرایط شرکت:

1. هر نفر یک پست مرتبط با موضوعات پیرامون "جنایات نظام آمریکا در جهان" در وبلاگ خود بنویسد. عنوان پست وبلاگی حتما و حتما  "این سند جنایت آمریکاست " باشد. (دل نوشته ، متن ادبی ، عکس، شعر ، مقاله ، طرح ، پوستر  و ....)


2. در انتهای مطلبش (آخر پست) حداقل 3 وبلاگ نویس را به شرکت در موج دعوت کند و در آخرین پست وبلاگی آنها (بخش ارسال نظر) هم این دعوت را بنویسد.


3. به محض نوشتن پست به ما خبر بدهد، یا اینجا یا در وبلاگ موج وبلاگی جهادگران مجازی(بخش ارسال نظر) http://mojecyber.parsiblog.com


حتما حتما، با نام ( "این سند جنایت آمریکاست") این پست را بنویسد!
حتی الامکان از عکس و پوستر در پست استفاده شود،
 در صورت امکان از برچسبها و کلمات کلیدی مناسب و فراوان هم فارسی و هم انگلیسی استفاده کند.(وال استریت، wall street، OCW، USA,Crime, جنایت، آمریکا، سند جنایت، سند جنایت آمریکا، نظامی آمریکایی، cap

برچسب ها: این سند جنایت آمریکاست ، آمریکا ، جنابت ، سند ، اسناد ، ترور ، terror ، terrorist ، goverment terrort crimet USAt documentt wall street ، we are 99% ، capitalsm ، وال استریت ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic