روال این موج متفاوت از موج‌های قبلی است: زمان کوتاه است!

پدرجان! آنروزها وقتی به عهد نانوشته ام با تو وفا میکردم تنها نبودم؛  من و فقهای تربیت یافته در مکتب موسی بن جعفر، هر یک رحل هجرت بستیم و پس از وداعی از سر حکمت ، قرارمان بر این شد تا به شعاع ابدیت ، عَلَم اسلام را در جای جای جغرافیای وجودی بشریت برافرازیم.

wa5zy6rtbtgoy30qct5m.gif

پدرجان ! خیلی دوست دارم از  امروز برایت بگویم ، از روزی که پس از 15 قرن، دلباختگانی از جنس عروج و شیفتگانی با ماهیت تعالی، برات زیارت جدم حسین را از رضای رافت و مهربانی ها می ستانند و شرط سلامی از سر ارادت به وی را وقوفی از سر اخلاص در دارالایمان قم می دانند .

چرا اسم این امامزاده، شاهچراغ است ؟! مگر پسر امام نبوده ؟!

 چرا نامش با شاه شروع می شود ؟!؟!

اینها سوال دخترکان کنجکاو زائر برادرم احمد از مادرانشان است! پدرجان کاش بودی و می دیدی که در تفسیر مفهوم کربلای زمان و تفهیم عباس دوران چه ها بین زائران حرم فرزندت مبادله می شود ؟!!!

 پدرجان ! به جان برادرم رضا ، امروزه عاشقان سرزمین عشق و ولاء ، حیا و وفا ، معرفت و ولایت ، وکرامت و شجاعت برای تجدید ارادت به ساحت نورانی سر سلسله خلقت و عبودیت، بر سر سفره رسالت گرد آمده اند تا با صدایی به بلندای ابدیت فریاد زنند که حقیقت انسانیت در تبعیت از ولایت است و این قوم بر عهد دیرین خود با حضرت مصطفی(ص)  مانده اند تا ثقلین را با تمام وجود تمسک جویند برای رسیدن به سرچشمه الوهیت .

http://static1.cloob.com/public/user_data/club_advert/19/56310_7684.gif

 دهه کرامت بهانه ای است برای آنانکه دستی بر قلم دارند و کلامی برای گفتن، تا به سلاح قلم و اندیشه و به هر آنچه با آن می شود سطری نگاشت(نون و القلم و ما یسطرون) عرض ارادتی دوباره و تجدید بیعتی جانانه با شاه ولایت جان و بانوی جان جانان داشته باشند .

موج وبلاگی«از حرمت معصومه تا حریم رضا» از تمام اعضای جبهه جهادگران مجازی و دیگر دوستان که در موج های قبلی  همراهمان بودند، دعوت می‌کند که با نوشتن یادداشت‌ در وبلاگ‌های خود به این موج بپیوندند.


ان شاءالله در این موج به 10 نفر از دوستانی که مطالبشون برتر اعلام میشه هدیه ناقابلی تقدیم می شود


شرایط شرکت:

1. هر نفر یک پست مرتبط با موضوعات پیرامون دهه کرامت در وبلاگ خود بنویسد. عنوان پست وبلاگی حتما و حتما  "از حرمت معصومه تا حریم رضا " باشد. (دل نوشته ، متن ادبی ، شعر ، مقاله ، طرح ، پوستر  و ....)


2. در انتهای مطلبش (آخر پست) حداقل 3 وبلاگ نویس را به شرکت در موج دعوت کند و در آخرین پست وبلاگی آنها (بخش ارسال نظر) هم این دعوت را بنویسد.


3. به محض نوشتن پست به ما خبر بدهد، یا اینجا یا در وبلاگ موج وبلاگی جهادگران مجازی(بخش ارسال نظر) http://mojecyber.parsiblog.com


4. اگر افرادی را که دعوت کرده، یک پست نوشتند به ما خبر بدهد و مهمتر آنکه در وبلاگ آن فرد هم یادداشت بگذارد.

حتما حتما حتما، با نام ( "از حرمت معصومه تا حریم رضا") این پست را بنویسد، اگر کسی عنوان بهتری را مدنظر داشت، داخل پرانتز بنویسد. یک دست بودن نام پست‌ها، در سرچ موتورهای جستجوگر نتیجه مثبت دارد، خواهش می‌کنم رعایت کنید.


برچسب ها: موج ، موج وبلاگی ، دهه کرامت ، حضرت معصومه ، امام رضا (ع) ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات