پنجشنبه 26 خرداد 1390

علت دید ابزاری به زن

   نوشته شده توسط: منصوره مرگان ازغدی    نوع مطلب :فرهنگی/اجتماعی ،جبهه جهادگران ،

غرب نمی تواند زنی را که مطابق معیارهای ضد انسانی و مادی او زندگی میکند و تصمیم می گیرد خودش باشد تحمل کند.

زنی که در غرب زندگی می کند اکثر مواقع  حقوقش پایمال می شود، چون یا مستضعف فکری است و باید طبق الگوهای غربی یعنی خواننده های بی بند و بار، فاحشه ها، هنرپیشه های هالیوود و رقاصه ها زندگی کند تا حداقل بتواند از حقوق مادی کافی برخوردار باشد و دنیا را در پول و لذت غرق باشد، اما در نهایت به پوچی و بی هدفی می رسد و در اوج بی هدفی می میرد

و یا اگر توان جسمی و زیبایی کافی و استعداد فریبندگی زنانه و عشوه گری نداشته باشد، باید با کارهای سبک  و سخیفف جنس مرد را به طرف خود جلب کند.

گروهی دیگر که با هوش ترند و لازم می بینند انسانیت خود را حفظ کرده و دست به تاراج جسم خود در بازار مکاره مردان نزنند، تمام استعداد زنانه خود را سرکوب کرده و به کارهای مردانه و تجارت می پردازد. چرا که زن بودن و ارضای نیازهای زنانه در غرب به سختی از راه پاک و سالم ممکن است. و کم ددیه می شوند زنانی که زن بودن خود را حفظ کرده باشند و موفق به داشتن  خانواده ای سالم و شاد شده باشند، صاحب فرزند و زندگی باشند و تا آخر عمر در کمال عزت و احترام کنا رهمسر و فرزندانشان زندگی کنند.

و اما گروهی هم زنانی هستند که در قلب تمدن غرب، اسلام را برگزیده و الگوی زن مسلمان را پیاده می کنند، اصالت زنانه خویش را حفظ کرده و با حفظ حرمتهای زنانه، به فعالیتهای اجتماعی مشغول می شوند، خانواده تشکیل می دهند، فرزندهایشان را پرورش می دهند و از زندگی لذت می برند.

این زنان، خود فکر می کنند، پوشش خود را انتخاب می کنند، رفتار خود را انتخاب می کنند، و در واقع زندگی خودشان را می کنند،

حال سوال اینجاست که

·         پوشش زن مسلمان کدامیک از منافع غرب را به خطر انداخته است که استکبار غرب حاضر است برای سست کردن پایه های این تفکر دست به هر کاری بزند و هر ریسکی بکند تا این پوشش از سر زن مسلمان برداشته شود؟

·         آیا این پوشش، آنقدر قابل پسند و مناسب فطرت انسانی است که  غرب می ترسد زن مسلمان با این ظاهر، بتواند فطرت های انسانی قرن ها خفته را بیدار کند؟

·         چه چیز باعث شد که شهیده مروه شروینی، به جرم حجاب، جلوی چشم همسر و فرزند خردسالش و در دادگاه پیش چشم قانون با ده ها ضربه چاقو به شهادت برسد؟ و پلیس حاضر در دادگاه هیچ دفاعی از وی نکند؟

 

 

علت این همه، فلسفه فکری غلط غرب در نگاه به زندگی و در جهان بینی مادیگرایی است که  همه موجودات زنده و غیرزنده را به صورت ابزاری در خدمت سرمایه می بیند. مرد و زن و کودک و حیوان و گیاه و رسانه و طبیعت و همه  و همه ... در اختیار سرمایه هستند.


برچسب ها: زن غربی ، زن ، غرب ، آزادی ، خشونت ، فمینیسم ، جنسی ، feminism ، فمینیست ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic