سه شنبه 10 خرداد 1390

تمدن غرب و تضعیف خانواده

   نوشته شده توسط: منصوره مرگان ازغدی    نوع مطلب :فرهنگی/اجتماعی ،جبهه جهادگران ،

 

پیروان مکاتب اومانیستی و نظام سرمایه داری که جز به دنیا و لذات مادی نمی اندیشند، از هر موجود زنده و غیر زنده ای به عنوان ابزاری برای به دست آوردن سود بیشتر استفاده میکنند.

ظلمهایی که در طول تاریخ از طرف مردان به زنان شده و نادیده گرفتن حقوق انسانی وی، باعث شد تا زمینه های سوء استفاده از زن و فریب وی به بهانه باز گرداندن حقوقش فراهم شود. در این میان در واقع زن از چاله در آمد و به چاه افتاد.

و اما از آنجا که سلامت اجتماع در گرو ثبات و پایداری خانوده و زوال این نهاد مقدس، پیامدهای بسیار ناگوار و همه جانبه ای را بر ابعاد مختلف حیات بشر، در مقیاس اجتماعی به دنبال خواهد داشت، فلذا اولین نقطه ای که هدف قرار گرفت تا زن را از آن بیرون کشیده و بی ماوا و سرپناه نماید تا بتواند هر آنچه می خواهد به سرش بیاورد؛ خانواده بود. چرا که پاشیدن خانواده ها باعث می شود پول پرستان سودجو از هر طرف سود ببرند و در واقع با یک تیر چندین نشان بزنند،

خانواده نقطه هدفی است که دشمنان انسانیت آن را نشانه گرفته و از قرن ها پیش درجهت تضعیف و فروپاشی این نهاد الهی برنامه ریزی کرده اند، راهکار بیكر توماسون یکی از سران صهیونیسم كه رمز بقای مشرق زمین را در تحکیم و ثبات خانواده ها یافته است، این است: (( برای آن که بتوانیم تشکیلات خانواده را بر هم بزنیم، لازم است به اصول اخلاقی لگد زده و یک نسل کاملا بی دین، بی ناموس و بی اخلاق تربیت کنیم و البته این کار در نظر اول مشکل به نظر می رسد. اما چون گرایش به شهوت و لاابالیگری غریزی بشر است. پس چندان هم مشکل نیست.  این وظیفه ماست که درجه حرارت را بالا ببریم تا یک مرتبه آتش گرفته و به تمام مقدسات کافر گردند.))

در بند بند گفته های شیطانی بیکر توماسون، رهنمودهایی است به پایه ریزان تمدن غرب، تا با تهی کردن جوانان از ارزش های اخلاقی، وجدان آنها را به خواب فرو برده و با استفاده از میل غریزی و گرایش آنان به شهوت، و البته ابزاری به نام زن، کانون های گرم خانوادگی را بپاشانند،

تمدن غرب مجوز داده است که پدر خانواده آزادانه در گوشه ای دنبال هوسرانی باشد  و مادر خانواده در گوشه ای دیگر. این شیطان صفتان برای اینکه جامعه از فساد دلزده و خسته نشود، با انواع و اقسام برنامه ریزیها و رسانه ها زمینه معرفی انواع و اقسام لذتهای فاسد و گناه آلود متنوع را از سکس گروهی گرفته تا همجنس بازی فراهم می کنند. و اماکن این مفسده ها را نیز آماده می نمایند، در این شرایط به زودی پدر و مادر متارکه می کنند و تکلیف کودکان سرگشته هم معلوم است. مسلما این کودکان بسیار ساده تر از والدینشان غرق این تمدن پوشالی خواهند شد!!

سردرگمی هایی که این نوع زندگی در غرب برای بشریت به وجود آورده است، آنچنان واضح و آشکار است که نیازی به ارائه آمار نیست، طلاق های مکرر، زندگی های بدون ازدواج رسمی، فرزندان بدون پدر، مادرانی که باید همراه با نگهداری از کودکانشان، خرج زندگی آنها را نیز با کار کردن تامین کنند و ...

این همه فشار به زن،  به بهانه آزادی اوست! به همین بهانه، فطرت مادری و همسری زن را که رکن اساسی بنای خانواده و هماهنگ با توانایی جسمی و مدیریت روانی اوست از او گرفتند، در حالیکه نقش زن به عنوان مدیریت خانه كه زیربنایی ترین واحد جامعه است کاملا مشخص است و این نقش با تربیت فرزندان صالح به اجتماع نیز تسری می یابد.

امروز زنان غربی پس از رسیدن به بن بست، در حال برگشت به فطرت انسانی خویش است، اگر بگذارندش! بعضی از این زنانی که به عروسک هایی تبدیل شده بودند، که آراستن و مدگرایی و مصرف زدگی برایشان هدف بود و در فساد غوطه ور بودند، یکی یکی پی به پوچی زندگی اینچنینی برده و وجدانشان بیدار می شود. نمونه های زیادی از هنرپیشگانی داریم که در کمال ناباوری به اسلام گرویده اند و گمشده ی فطری خود را در الگوی اسلامی زن پیدا کرده اند.


برچسب ها: زن غربی ، زن ، غرب ، عربی ، فمینیسم ، فمینیست ، خشونت ، آزادی ، زنان ، ظلم ، فحشا ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات