یکشنبه 28 فروردین 1390

بحرین بحر الدم

   نوشته شده توسط: مرگان ازغدی    نوع مطلب :جبهه جهادگران ،

زمانی که آن امام سرافراز فریاد «هیهات من الذله» را برآورد، شاید به ذهن هیچکس خطور نمی‌کرد که بعد از 14 قرن محبانی به تقلید از ایشان، این فریاد را تکرار کنند.

گسترده‌شدن فشارها بر مردم مظلوم بحرین، بی‌تفاوتی‌ کشورها، دفاع آل سعود از جنایات آل‌خلیفه و نیز نامه جمعی از شیعیان بحرینی به ولی ا مر مسلمین جهان، احساس تکلیفمان را سنگین‌تر کرد و بر خود فرض می‌دانیم که در این فضای مجازی به ندای اسلام‌خواهی برادران و خواهرانمان در بحرین پاسخ گفته و به زبان قلم با بیان اخبار، اطلاعات، تحلیل‌ها، دل‌نوشته‌ها و دعاهایمان دلگرمشان کرده،‌ به یاریشان بشتابیم!

و ما معتقدیم که امروز بحرین کربلاست و بحرین بحر الدم است

bahrein 3.jpg

 

موج وبلاگی«بحرین بحر الدم» از تمام اعضای جبهه جهادگران مجازی و دیگر دوستان دعوت می‌کند که با نوشتن یادداشت‌ در وبلاگ‌های خود به این موج بپیوندند.

نحوه شرکت در موج:

1. هر نفر یک پست مرتبط با موضوع بحرین در وبلاگ خود بنویسد. عنوان پست وبلاگی حتما و حتما «بحرین بحر ‌الدم» باشد. (خبر،‌ تحلیل، عکس، یادداشت، دل‌نوشته، دعا و ...)

2. در انتهای مطلبش (آخر پست) حداقل 3 وبلاگ نویس را به شرکت در موج دعوت کند و در آخرین پست وبلاگی آنها (بخش ارسال نظر) هم این دعوت را بنویسد.

3. به محض نوشتن پست به ما خبر بدهد، یا اینجا یا در وبلاگ موج وبلاگی جهادگران مجازی(بخش ارسال نظر)

4. پس از نوشتن پست، در وبلاگ دعوت کننده وی به موج کامنت گذاشته و به او اطلاع دهد.

حتما و حتما  این پست را با نام (بحرین بحر الدم)بنویسد، اگر کسی عنوان بهتری را مدنظر داشت، داخل پرانتز بنویسد. یک دست بودن نام پست‌ها، در سرچ موتورهای جستجوگر نتیجه مثبت دارد،

 


برچسب ها: بحرین ، بحرالدم ، آل سعود ، آل خلیفه ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic